iletisim@bilgikoprusu.com.tr . (+90) 262 311 56 78
iletisim@bilgikoprusu.com.tr (+90) 262 311 56 78

\ VELİ GÖRÜŞLERİ

 

 

S

İZİ SEVİYORUZ ÇÜNKÜ EN KIYMETLİMİ BURAYA BIRAKIRKEN GÖZÜMÜZ ARKADA KALMIYOR. İYİ BİR EĞİTİMİN YANINDA SEVGİ DOLU BİR YUVA ORTAMI SAĞLADIĞINIZ İÇİN GÜLERYÜZÜNÜZ İÇİN KISACASI HERŞEY İÇİN ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.

 

SERKAN & SİBEL SÜLÜŞOĞLU

 

 

S

EVGİLİ BİLGİ KÖPRÜSÜ AİLESİ SEVGİ VE SABIRLA HER ZAMAN ÖĞRENMEYE ÖĞRETMEYE HEVESLİ BİR KURUM OLAN AİLEMİZLE BİR ADARA OLMAK O MİNİK YÜREKLERİ VE ELLERİ SİZ SEVGİ DOLU YUVAYA EMANET ETMEK, ONLARIN HAYATINA BİZLERLE BİRLİKTE HAZIRLAMAK GURUR VE MUTLULUK VERMEKTE.

 

MEHMET & FATMA DİZDAR

 

 

B

İLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİ'NDEN İLK GÜNDEN BERİ GÖRDÜĞÜMÜZ SICAKLIK,İLGİ GERÇEKTEN BİZİ ÇOK MEMNUN ETTİ.KIZIMIZIN BU KADAR KISA BİR SÜREDE ALIŞMASI,MUTLILUĞUNU EVDE DE SÜRDÜRMESİ BİZİM İÇİNDE ÇOK BÜYÜK BİR MUTLULUK.

 

AHMET & DERYA ÇAKMAK

 

 

B

İLGİ KÖPRÜSÜ ADINI GERÇEKTEN TAM ANLAMIYLA TAŞIYOR.OĞLUMU İLK KAYIT ETTİRDİĞİM GÜNDEN İTİBAREN ÇOK MEMNUNUM.ADI GİBİ BİLGİ VE EĞLENCE İLE DOLDURDU OĞLUMUN MİNİK YÜREĞİNİ.EMEĞİ GEÇEN HERKESE YÜREKTEN MİNNETTARIM.ÇOCUĞUMUN BU KADAR KISA ZAMANDA ORTAMA VE KURALLARA AYAK UYDURMASIDA BÜYÜK BİR BAŞARI ÖRNEĞİDİR. HEPİNİZİ SEVİYORUM VE ÖPÜYORUM. :)

 

ERKAN & NESRİN KURTOĞLU

 

 

O

kulda öğrendiği şarkıları evde bize söylüyor dinlemek çok hoşumuza gidiyor. Sayıları, renkleri biliyor. Arkadaş edinmeyi ve arkadaşlarıyla gün içinde yaptıklarını anlatmaya başladı. Paylaşmayı öğrendi. Yiyeceklerini ve oyuncaklarını arkadaşlarıyla paylaşıyor. Özellikle kıyafet veya kostümle yapılan etkinlikler çok hoşumuza gidiyor. Okula severek gidiyor öğretmenlerini ve arkadaşlarını seviyor. Oğlumuzda gördüğümüz olumlu değişiklikler için öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Kreşte geçirdiği 1 yılda güzel anılar biriktirdik. Kübra sarıca ilk öğretmenimiz onu çok seviyoruz. 

 

ESİN TEMİZEL

 

 

D

aha ilk günden sevgi ve güler yüzle bize kapılarını açan bilgi köprüsü düşündüğümüzden daha çok şey kattı bize. Düşündüğümüzden daha kısa bir sürede ortama, kurallar ayak uydurmasıyla özverili, sabırlı ve sevgi dolu yaklaşımınızı ortaya koymuş oldunuz. Bizim için en değerli varlığımızı sizlere emanet ederek bu hayat yolculuğumuzda sağlam ve doğru bir temel atmamıza katkıda bulunduğunuz için sonsuz teşekkür ederiz.

 

SÜMBÜL DERYALI