iletisim@bilgikoprusu.com.tr . (+90) 262 311 56 78
iletisim@bilgikoprusu.com.tr (+90) 262 311 56 78

\ VELİ GÖRÜŞLERİ

 

 

Ç

ocuğa verilen Montessori Eğitim sistemini başarılı buluyorum. Kendi başına birçok işi yapabilmesinin sağlanması ve saygılı bir birey olarak topluma kazandırılan öğrenciler nedeniyle.

 

 

OZAN TAŞAR & NESİL TAŞAR

 

 

Ç

ocuğumun yaşıtları ile ilişkisinde ve öz bakım becerilerinde Montessori Eğitiminin olumlu etkilerini gözlemliyorum.Ayrıca öğretmenlerinin sevgi dolu ve yüreklendiren yaklaşımı da bizim için çok değerli.Bunlar için teşekkür ederiz BİLGİ KÖPRÜSÜ MONTESSORİ AİLESİ.

 

FATMA DEVRİM & EMRE DEVRİM

 

 

K

urum olarak aile ortamının olması ve içten ,sıcak, samimi,anne şevkati (Semra öğretmenimiz) okulunuzu vazgeçilmez kılıyor.

İyi ki varsınız:)

 

HAVVA ARZU KIRMIZIOĞLU & ALPER KIRMIZIOĞLU

 

 

G

üven vericisiniz.

Gözüm arkada kalmıyor.

Samimi ve içtensiniz.

Çocuğumun gelişimine katkı sağlıyorsunuz.

Süper iletişim.

Doğru ve güvenilir yaklaşım.

 

ESRA SİMİT & ATAKAN SİMİT

 

 

O

kulunuzdan Çok Memnunum. Güleryüzlü Kadronuz,Çocuğuma Benim Baktığım Gibi Bakan Öğretmenleriniz,Hijyen Benim İçin Çok Önemli.Çocuğum Okulunuza Başlayalı 3 Ay Olmasına Rağmen Daha Disipline Olmuş Görüyorum.

 

ARZU TÜRKMENOĞLU & BARIŞ TÜRKMENOĞLU

 

 

E

VET MEMNUNUM.TEK KELİME ''GÜVEN''.

 

 

EBRU PINAR SUNELCAN & HAKAN SUNELCAN

 

 

O

kulun ve öğretmenlerin çocuklarla ilgisi,

Montessori Eğitimi almaya başladıktan sonra çocukta gözlemlenen değişimler.

 

HAKAN KAYA & GÜLLER KAYA

 

 

M

erhaba;

Kreş ararken tesadüfen bulduğum Bilgi  Köprüsü Montessori'yi tanıdığım an,''evet benim kızım böyle bir eğitim almalı'' diyerek tereddüt etmeden kaydını yaptırdım.Oyunlar eşliğinde öğrenmek ,sosyal becerilerini geliştirmek,mantıksal düşünerek çözümcül olmak ,bir birey olarak kendine ve etrafına değer vermek ,özgüven oluşturmak bu yaş grubuna verilebilecek en güzel davranışlar olsa gerek.Kızımın en çok sevdiğim cümlesi ''anne,kendim yapmak istiyorum.''

                                                         Teşekkürler MONTESSORİ.

 

 

CANSIN KARA & ERCAN KARA

 

 

B

ilgi Köprüsü Montessori ile tanışmam kreş bölümünüzün yönlendirmesi ile oldu.Irmak'ın daha sosyal bir çocuk olması ve verdiğiniz eğitimlerden çok memnunum.Materyal çalışmalarının sınıf içinin çocuklara göre düzenlenmesi kendi özgüvenini geliştirmesinde çok başarılı.Diğer okullardan benim için en önemli farkı.Plastikten uzak elleriyle hissederek ezbere dayalı olmayan bir eğitim sistemi .Keşke okul bölümünüzde olsaydı!!!

Ayrıca okulunuzun gezdiğim bütün okullardan daha düzenli ve temiz çok teşekkür ederim gönül rahatlığı ile çocuğum size emanet.

 

ZERRİN ÖZCAN AKSOY & ATACAN AKSOY

 

 

Ö

ncelikle çok pozitif, enerji dolu ve güleryüzlüsünüz sonrasında çok profesyonelsiniz ve işinizi seviyorsunuz. Eğitimcilerinizi özenle seçiyorsunuz ve benim tanıdıklarım kendi alanlarında profesyonel ve başarılı eğitimcilerdi. Çocuğum eve mutlu geliyor.

Daha ne olsun...

 

 

UFUK ÖZKAN &ŞİRİN ÖZKAN

 

 

E

ve geldiğinde bale ve jimnastik yapmaya çalışan bir çocuğum var artık :) Bu tarz şeyleri telaffuz etmesi bile çok güzel.Okuldaki branş çeşitliliği harika.Ayrıca idari personelden temizlik personeline kadar herkes yardımcı ve güler yüzlü.En önemlisi öğretmen tabiki de.Herşey  için Semra Öğretmenimize teşekkür ederiz.

 

FATMA FIRAT & HÜSEYİN FIRAT

 

 

O

ğlumun; bu yaşta her branş ders için ayrı sınıflarda ayrı ayrı değerli öğretmenleri ile Bilgi Köprüsü Montessori çatısı altında eğitim gördüğü için çok şanslı olduğunu düşünüyorum.Başarılarınızın devamı diliyoruz.

 

GÜLAY GÜLER & MURAT GÜLER

 

 

T

ibet 2 senedir Montessori öğrencisi.Özellikle bu sene ''kendim yapabilirim'' çok ön planda.Bir gün evde teyzeleri varken mutfaktan su içtim deyip geliyordu.Bir baktık ki sürahiden kendi doldurup içiyormuş.O kadar mutluydu ki anlatamam.Öğretmenlerimizin sevgisi ,içtenliği okulu daha da güzel bir yere çeviriyor.Herkese tavsiye ediyorum. Kesinlikle gözüm arkada kalmıyor.

 

FUNDA BOZOĞLU & ONUR BOZOĞLU

 

 

M

emnunum,yani geri dönüş olarak herşeyi kendi yapmak istemesi,ingilizce kelimeleri konuşması asıl ve benim için önemli olan mutlu olması.Bunu da başardığınızı düşünüyorum.

 

ZUHAL DURUKAN & ONUR DURUKAN