KREŞ \ Nano Teknoloji ile hijyen çalışması

BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞ'İNDE NANO GÜMÜŞ TEKNOLOJİ  İLE HİJYEN ÇALIŞMASI

 

Yeni şehir mahallesinde hizmet veren BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞ'İ Salgın hastalıklar virüs mikroorganizma ve bakterilere karşı antibakteriyel hijyen çalışması yaptırdı.         

Özel Bilgi Köprüsü Kreş ve Gündüz Bakım Evi bünyesinde  eğitim  gören çocukların sağlığını Nano teknoloji ile koruma altına alıyor. Özellikle kış aylarında ortaya çıkan bulaşıcı hastalıklar nedeni ile Özel Bilgi Köprüsü  Kreş'i de  önlem aldı. Kreş ve Gündüz Bakım Evinde kışın çocukların bulaşıcı hastalıklardan etkilenmemesi için Nano  Gümüş Teknolojisi ile kreşi dezenfekte ettiklerini ifade eden Kreş müdürü Nejla Pehlivan Kreş'imizde Nano Teknoloji ile yapılan temizlik ve hijyen çalışmaları sayesinde daha sağlıklı ve hijyenik bir ortam sağlandığını belirtti . ''Bilgi Köprüsü olarak geleceğimizin teminatı çocuklarımız için gerekli tüm önlemlerimizi alıyoruz. Bilindiği gibi özellikle kış ayları bazı bulaşıcı hastalıkların çocuklar arasında hızla yayıldığı bir dönemdir. Bu nedenle Kreşimizde   bakım ve eğitim gören çocuklarımızın hastalıklardan etkilenmemesi için kurumumuza bağlı kreşimizde ortam hijyeninin sağlanmasına yönelik olarak Nano Gümüş uygulamasını gerçekleştirdik. Bu yöntem Saf Nano gümüş teknolojisi ile anti bakteriyel uygulamadır. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan bu uygulama sayesinde Kreşimiz   3  ay boyunca insan sağlığına zararlı olabilecek salgın hastalıklar niteliğinde olan virüs, mikroorganizma ve bakterilere karşı koruma altında olacaktır. Aynı zamanda Nano Gümüş Teknolojisi ile yaptığımız çalışmamız periyodik olarak devam edecektir" dedi.

Bakım ve eğitim hizmetininde ara vermeden devam ettiğini belirten kreş müdürü Nejla Pehlivan yavrularınızı ilgi ve şevkatle karşılayan güler yüzlü eğitim kadromuzla hayatınızda sahip olduğunuz en kıymetli armağan biricik  yavrunuzu bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.  Ayrıca haftasonu uygulanan oyun grupları ve kayıtlarında ara vermeden devam ettiğini belirterek ilgilenen tüm veli adaylarını kreşe davet etti.