ETKİNLİKLERİMİZ

RENGARENK AÇILIŞ

KREŞ

İzmit Yenişehir Mahallesi Karanfil Sokak’ta faaliyet gösteren Bilgi Köprüsü Kreş ve Gündüz Bakımevi yeni eğitim-öğretim dönemine kreş bahçesinde birbirinden güzel etkinliklerle girdi.

DEVAMI...

Tasarruf Etkinliği

KREŞ

Bilgi Köprüsü Kreşi çocukları Derince Araştırma Hastanesi’nin Çocuk Psikiyatri Bölümü’ne yapılacak olan ‘’Oyun Alanı’’ için para biriktirmeye başladı. 

DEVAMI...

Rengarenk 23 Nisan

KREŞ

Ulu önder Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan, Bilgi Köprüsü Kreşi’nde de son derece zengin, renkli bir programla kutlandı.

DEVAMI...

Düşler Atölyesi

KREŞ

İzmit Yenişehir Mahallesi Karanfilli Sok. No: 9’da faaliyet gösteren Bilgi Köprüsü Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde 4 hafta sürecek olan etkinlik tanıtım günleri başladı.  

DEVAMI...

Tıp Bayramı

KREŞ

İzmit Yenişehir Mah. Karanfilli Sokak No:9 adresinde bulunan Bilgi Köprüsü Kreşi’nde, önemli gün ve tarihlerde gerçekleşen kutlamalara bir yenisi eklendi.    

DEVAMI...

Gölge Oyunu

KREŞ

Bilgi Köprüsü Kreşi’nde minikler yepyeni bir gölge oyunuyla buluştu. Çoban Karagöz adlı oyunuyla Devlet Sanatçısı Seçkin Bayramoğlu kuruma misafir edilirken gerek konusu, gerek hareketli müzikleriyle çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı.  

DEVAMI...

Sevgi Haftası

KREŞ

İzmit Yenişehir Mahallesi Karanfil Sokak’ta bulunan Özel Bilgi Köprüsü Kreşi geçtiğimiz haftayı “Sevgi Haftası” adı altında iki ayrı güzel etkinlikle tamamladı.  

DEVAMI...

Veli katılımlı etkinlik

KREŞ

İzmit Yenişehir Mahallesi Karanfil Sokak’ta bulunan Bilgi Köprüsü Kreşi’nde etkinlikler hız kesmiyor. Bir yeni etkinlik Deniz Yıldızı ve Bal Arıları Sınıflarından geldi. 

DEVAMI...

Basın Onur Günü ziyareti

KREŞ

Özel Bilgi Köprüsü Kreşi’nin Bal Arıları Sınıfı, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ne ait Kapanca Sokak’taki müze ziyaretinde öğrenciler basın camiasının 16 Ocak Basın Onur Günü’nü kutladı.  

DEVAMI...

Minik eller çömlek yaptı

KREŞ

Özel Bilgi Köprüsü Kreşi’nde öğretici, bir o kadar eğlendirici farklı bir etkinliğe daha yer verildi. “Yok artık” dedirten etkinlikte bu kez minikler usta ellerden çömlek yapımını deneyimledi.  

DEVAMI...

Yeni yıl etkinlikleri

KREŞ

Bilgi Köprüsü Kreşi’nde 2018’in son haftası, 2019’a yoğun hazırlıkla geçti. Etkinlikler birbirini izlerken veliler için düşünülen yılbaşı kutlaması oldukça renkli geçti.    

DEVAMI...

Yatırım, Tutum ve Türk Malları Haftası

KREŞ

12-18 Aralık tarihleri arasındaki Yatırım, Tutum ve Türk Malları Haftası nedeniyle, Bilgi Köprüsü Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde de etkinlikler düzenlendi. Hafta boyunca minikler önemli ziyaretlerde bulundu.

DEVAMI...

Diş sağlığı

KREŞ

Bilgi Köprüsü Kreşinde minikler 22 Kasım Diş Hekimliği Günü’nü de kapsayan Ağız ve Diş Sağlığı Haftasını uygulamalı eğitimle geçirdi. Kreş öğrencileri haftanın anlam ve önemini kavradı.

DEVAMI...

Öğretmenler Günü

KREŞ

İlimizde 16 yıldır hizmet veren Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Bilgi Köprüsü Kreşi, Kids ve Montessori anaokulları ile özel öğretim kurslarını ziyaret etti.

DEVAMI...

Yangın tatbikatı

KREŞ

Bilgi Köprüsü’nde uygulamalı eğitimlere bir yenisi eklendi. Bu kez olası bir yangın felaketinde yaşananlar ve yapılması gerekenler kurum bahçesinde tatbik edildi.  

DEVAMI...

10 Kasım töreni

KREŞ

Ulu önder Atatürk aramızdan ayrılışının 80’inci yıl dönümünde tüm yurtta ve ilimizde minnetle, saygıyla anıldı. Tören saat 09.05'te başladı.

DEVAMI...

Doğum günü partisi

KREŞ

Bilgi Köprüsü Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde toplu doğum günü kutlamaları sürüyor. Gelenek bu kez ekim ayı doğumluları için yaşatıldı.

DEVAMI...

Yarın hayat kurtaracaklar

KREŞ

Bilgi Köprüsü Kreşi’nin 2-3 yaş sınıfı öğrencileri, İtfaiye Teşkilatı’nın 304. kuruluş yıldönümünü kutladı.

DEVAMI...