KIDS ANAOKULU \ Atölye çalışmaları

İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak'ta çift yabancı dil eğitimi veren Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, 15 günlük sömestr tatilinin ardından, etkinliklerle dolu yoğun bir döneme giriyor.
RİTİM ATÖLYESİ
Bu anlamda hafta sonu atölye çalışmaları hız kazanmış durumda. Nuran Uğur eğitimindeki 3-5 yaş miniklerinin 23 Şubat Cumartesi günü saat 11.00'de Ritim Atölye çalışması var.. İçeriği oldukça zengin. Ritim çubuklarıyla, müzik aletleriyle minik eller muhteşem bir performans sergilemeye hazır.
ÇÖMLEK ÇALIŞMASI
Ardından Anıl Özçevik eğitiminde çocukları Özel Çömlek Atölye çalışması bekliyor. Bu çalışmanın tarihi de 2 Mart Cumartesi.
ÇİKOLATA ATÖLYESİ
Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu'ndaki hafta sonu etkinliklerinden biri de Çikolata Atölye çalışması. Bihter Deniz eğitmenliğindeki bu çalışmanın tarihi 9 Mart.
ZEKA EĞİTİMİ
Yine mart ayında bir özel çalışmaya daha hazır Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu. Bu kez Okul Öncesi Zeka Eğitimi Atölyesi kuruluyor. Seher Şenel eğitmenliğindeki bu çalışmanın tarihi ise 16 Mart. 
DAVETİYELER HAZIR
Hafta aralıklarla birbirini takip eden tüm atölye çalışmalarının saati 11.00 olup, davetiyeler özenle hazırlandı. Amaç, hemen her alanda çocukların eğitimine ışık tutmak. Gelişimlerini sağlayıp yeteneklerini ortaya koymak.
Etkinliklere 15'er kişilik sınıflarda olacak. Kontenjanla sınırlı etkinliklere katılım için 0 554 490 41 00 ve 0 262 311 56 78 nolu telefonlardan rezervasyon yaptırmanız yeterli.