KREŞ \ Kreşinde Muhteşem Yılsonu Kutlaması

BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİNDE MUHTEŞEM YILSONU KUTLAMASI

Geçtiğimiz günlerde ilimizin önde gelen okullarından Bilgi köprüsü kreşinde muhteşem bir yılsonu etkinliği gerçekleştirildi. Kurum müdürlerinin öğretmenlerin velilerin ve misafirlerin yoğun ilgisiyle gerçekleşen etkinlik son derece beğeni kazandı.Kreşin bahçesinde gerçekleşen etkinlikte misafirler için ikramlarda unutulmadı. Özenle süslenen bahçede çocukların kostümleride göz doldurdu.

Saat 16:00'da saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından,Özel Bilgi Köprüsü Kreş Müdürü  Nejla Pehlivan 2015 -2016 eğitim öğretim yılını tamamlamış olduğumuz kreşimizin  yıl sonu kutlama programına  hoş geldiniz diyerek konuşmasına başladı. Sevgili anne babalar dünyanın en güzel ve en değerli varlıkları olan evlatlarımızı sizler sevgiyle donatmayı hedeflerken bizlerde onlara bu sevgiyi tamamlayacak ve hayata hazırlayacak bu ilk adımın temelini oluşturmak için bütün bir yıl gayret gösterdik...Hedefimiz,  çocuklarımızı bireysel farklılıkları benimseyen bir ortamda, çağdaş  yaşamın getirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatarak paylaşmayı bilen, ayakları yere sağlam basan, yaşlarının gerektirdiğinin üzerinde donanım ve özgüvenli bireyler yetiştirmektir.Onlar annelerinin kucağında küçücük geldiler kreşimize ve her gün biraz daha büyüdüler. Konuşmayı öğrendiler, anne dediler öğretmenlerine, yürümeyi öğrendiler, sevgiyle kucakladılar öğretmenlerini.. Sevgiyle verilen her değerin karşılığı yansıması ancak bu kadar temiz ve masum olabilir.Mutlu bireyler yetiştirmenin gururunu yaşarken bizler..Bütün bir yıl boyunca iyi niyetli tavırlarınız ve anlayışınız için siz değerli velilerimize şahsım ve tüm personelim adına teşekkür ediyorum.Bugün burada ana sevgimizle şevkat duygularımızla yüreğimizle her şeyimizle bağlandığımız çocuklarımızın bu ilk adımlarını gurur ve mutlulukla hep birlikte izleyelim. Diyerek konuşmasını tamamladı.

0-3 yaş bakım ve eğitim hizmeti veren bilgi köprüsü kreşi öğrencilerinin sunduğu birbirinden güzel  gösterilerde ilk olarak Deniz Yıldızları sınıfının öğretmenleriyle yaptığı şov, Ardından papatyalar ve minik tırtıllar sınıflarının ponpon dansları,inci taneleri sınıfı hint danslarıyla, gökkuşağı sınıfının cokoka dansları, kelebekler ve bal arıları sınıflarının Karadeniz Anadolu ateşi gösterileri  büyük beğeni kazandı. Misafirlerin coşkuyla eşlik ettikleri gösteri keyifle izlendi.                    

BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİ BABALARIDA UNUTMADI

Programın sonunda gerçekleştirilen sürpriz babalar günü kutlaması, programa damgasını vurdu. Bilgi Köprüsü Kreş anneleri  ile yapılan işbirliği  sonucunda tüm babalara güzel bir sürpriz hazırlananarak babalar günü kutlandı. Programın sonunda müzik eşliğinde özel tasarlanmış tişörtleri ve babalara özel bir pankartla sahneye çıkan anne ve çocuklar tüm babaları şaşırtarak herkese duygulu anlar yaşattı. Keyifle geçen program  fotoğraf çekimlerinin ardından güzel dileklerle  son buldu.

İlimizde Yenişehir mahallesinde bakım ve eğitim hizmeti veren BİLGİ KÖPRÜSÜ KREŞİ müdüresi Nejla Pehlivan yaz döneminde de aralıksız olarak hizmet vermeye devam ettiklerini  kocaman ve yemyeşil  bahçesiyle yaza hazır olduklarını söyleyerek,  ilgilenen tüm veli adaylarımızı kreşimize davet ediyoruz dedi.